دوره آفلاین GRE دکتر برزآبادی

 16791     1398/12/25-- 15:32:39


دوره آفلاین GRE شامل:

 Vocabulary- Reading- Verbal Reasoning – Writing

 شروع دوره : دوشنبه 1 اردیبهشت 99

طول دوره: 10 هفته
شهریه دوره : 900 هزار تومان

پایان دوره : دوشنبه 2 تیر  99

استاد دوره : آقای دکتر برزآبادی

             روز و ساعت برگزاری کلاس : آفلاین

مطالب هر هفته آموزشی روزهای دوشنبه در دسترس زبان آموزان قرار می گیرد.

بخش ها و ویژگی های دوره:

1_ بخش واژگان: آماده سازی برای:

الف: آزمون GRE

ب: تسلط بر واژگان آکادمیک که برای آزمون تافل و آیلتس و خواندن مقالات و کتاب ها لازم است

2- بخش خواندن: کسب مهارت در خواندن متون کوتاه و بلند برای آزمون GRE که توانایی کسب شده برای خواندن متون علمی در مقالات و کتابها مفید است.

3- استدلال منطقی: بخشی از آزمون GRE است که در آزمون GMAT نیز سنجیده می شود. مهارت های این بخش مجزا از مهارت های بخش خواندن است.

4- بخش نوشتاری: شامل آمادگی برای دو قسمت نوشتاری آزمون یعنی Issue and Argument است. ساختار نوشتار و نکات مهم دستوری تدریس می شود.انشا های هر هفته آموزشی به استاد دوره ارسال و به روال هفتگی تصحیح می گردد. نکات لازم از طریق ویدیوهای تهیه شده توسط استاد درس تدریس می شود.

مطالب درسی:

1- دروسی که از طریق سیستم آموزش آفلاین ارائه و تدریس می شود شامل: ویدیوهای آموشی همراه با تمرینات است. تمرینات توسط سیستم تصحیح می گردد و در مورد برخی تمرین ها ( به ویژه تست ها) جواب تشریحی ویدیویی توسط استاد درس ارایه می شود.

2- فایل های لازم برای تمرین بیشتر

3- در این دوره علاوه بر ویدئو های تشریحی روزانه برای واژگان ، ویدئو های آموزشی برای گرامر جهت جمله نویسی درست در گروه تلگرامی که مخصوص این دوره تشکیل می شود تهیه و به اشتراک گذاشته می شود.

مهم: برای انجام تمریناتی که هر هفته در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد، قبل از هر سری تمرین نکات درسی لازم به صورت فایل دیدیویی تدریس می شود.

پس از تکمیل ظرفیت کلاس امکان ثبت نام بیش از ظرفیت کلاس وجود ندارد. به زبان آموزانی که قصد ثبت نام در این دوره را دارند ،توصیه می شود در اسرع وقت ثبت نام نمایند.